KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12443460
nr 1244 3460
Etsning
Karta, Indonesien, 1700-tal. Motivet: 54x62
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:44:12
25/3 19:32:50
25/3 19:33:43
- Klassiska
25 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska